28 Ноябрь
В оперативному командуванні «Захід» вирішили відзначити своїх колишніх військовослужбовців учасників бойових дій
Новини

В оперативному командуванні «Захід» вирішили відзначити своїх колишніх військовослужбовців учасників бойових дій

818
Мініатюра: изображение_viber_2019-11-28_14-09-02

Відповідно до рішення командувача військ оперативного командування «Захід» напередодні відзначення Дня Збройних Сил України в ряді прикордонних районів областей зони відповідальності оперативного командування «Захід» проводиться відзначення учасників бойових дій, які свого часу проходили службу в його структурних підрозділах.

изображение_viber_2019-11-28_14-09-43

Так сьогодні, 28 листопада 2019 року, в смт. Вилок Виноградівського району Закарпатської області тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування “Захід” підполковник Андрій Рисюк, заступник керівника спілки учасників Антитерористичної операції Виноградівського району Іван Гоздик та начальник штабу батальйону територіальної оборони капітан Олександр Гелевера провели робочу зустріч з селищним головою смт. Вилок Степаном Ковачем та відвідали помешкання зазначених захисників України.

изображение_viber_2019-11-28_14-09-02

 

Під час візиту було відзначено старшого сержанта Олексія Морожу та молодшого сержанта Степана Егрі, які були призвані під час мобілізації та проходили військову службу у 128 огпбр в період 2014-2015 років. Ці мешканці Закарпаття, є прикладом активної громадянської позиції та виконання конституційного обов’язку громадянина України, хоча є етнічними угорцями та за версією російської пропаганди повинні виступати проти територіальної цілісності України.

изображение_viber_2019-11-28_14-09-03

Батьки старшого сержанта Морожі, пан Карло та пані Ніна пишаються своїм сином, його вибором щодо захисту держави та подякували за високу оцінку діяльності старшого сина керівництвом Збройних Сил України.

Читайте також:  У звільненій Катеринівці відновлено електропостачання

6

Почесну відзнаку молодшого сержанта Степана Егрі отримав трирічний син Мілан та дружина Валентина. “Наш тато – Герой” – зазначила Валентина та висловила слова підтримки захисникам, які зараз на сході виконують бойові завдання.

7

“Чим більше дітей, молоді нашої держави буде тримати в руках “батьківські” нагороди та пишатимуться вчинками батьків — тим скоріше в нашій почнеться процвітання. Кожен батько, кожен захисник є беззаперечним прикладом не лише для своїх дітей, а і для всієї молоді України ” – зазначив тимчасово виконуючий обов’язків начальника відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Захід” підполковник Андрій Рисюк.

9

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору