Новини

ЗС України готові до всіх сценаріїв розвитку подій на Донбасі – Олексій Ноздрачов

1587
Мініатюра: 74389789_881743292222149_4405102072924471296_n

Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов під час дискусії щодо припинення вогню та розведення військ на Донбасі у перебігу Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» заявив, що ЗС України готові до всіх сценаріїв розвитку подій: як до мирних, так і до фази бойових дій.

– Найбільша відповідальність лягає на командувача Об’єднаних сил. Він не є дипломатом, він військовий, перед яким стоїть два найголовніші завдання. Це створення умов для державної влади, щоб вона змогла забезпечити соціальні гарантії й верховенство права на звільнених територіях, і це забезпечення безпеки у визначених районах Донецької та Луганської областей, – підкреслив начальник Управління СІМІС.

Олексій Ноздрачов також зауважив, що часто Збройні Сили ставлять на місце державної влади, що є помилковим, адже ЗС України покликані створювати ті чи інші умови для виконання державою своїх повноважень.

– У 2014 році це були дії щодо збереження державного кордону, нині – це також і створення умов для мирних переговорів та пошуку іншого шляху вирішення збройного конфлікту. При цьому армія готова до всіх сценаріїв, як до мирних, так і до фази бойових дій, – наголосив полковник Олексій Ноздрачов.

Читайте також:  Звернення до мешканців прифронтових населених пунктів

Інформаційне агентство Міністерства оборони України,

 

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору