Новини

На Рівненщині виховання молоді це спільна справа влади, військових та громадських активістів

439
Мініатюра: 11

Відповідно до Плану реалізації заходів військово-патріотичного виховання в оперативному командуванні «Захід» триває огляд конкурс на кращого викладача предмету “Захист Вітчизни”  та кращий навчальний заклад щодо їх реалізації.  Але окремої уваги заслуговують викладачі зазначеного предмету, які під час мобілізаційних заходів показали учням навчальних закладів приклад належного виконання Конституційного обов’язку громадянина України та любові до рідної землі і стали на захист її суверенітету, незалежності та територіальної цілісності. Такі громадяни – це фундамент нації, які забезпечать гідне майбутнє нашої країни.  Тож відповідно до рішення Командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-лейтенанта Олександра Павлюка до Дня Збройних Сил України у Волинській та Львівській областях було відзначено вчителів “Захисту Вітчизни”, а в Рівненській області відзначення провели безпосередньо в управлінні оперативного командування, за участі Голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля під час проведення круглого столу.

234

“Роль та місце структурних підрозділів оперативного командування «Захід» у вихованні учнівської молоді Рівненської області” – саме з цієї доповіді начальника позаштатної групи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді підполковника Андрія Рисюка розпочався захід.

11

Серед відзначених були і представники волонтерських організацій, оскільки вони активно залучаються до спільного проведення заходів військово-патріотичного виховання. Так в 2019 році завдяки діяльності громадської організації “Рівненська обласна ветеранська організація “ПОБРАТИМИ”’ вдалося встановити меморіальні знаки Малого державного Гербу України в м. Берегово та н.п. Прикладники Зарічненського району Рівненської області.

Читайте також:  У Попасній відбувся фестиваль-конкурс «Золоті руки Попаснянщини»

13243

“Дякую Всім за проведену роботу в цьому напрямку – військовим, волонтерам та вчителям предмету “Захист Вітчизни”! Ви приклад наслідування для наступних поколінь. Виховання молоді – особисто в мене одне з першочергових завдань! Я точно знаю – разом ми забезпечимо мир в державі а наступні покоління забезпечать процвітання нашої держави” – зазначив Голова Рівненської обласної державної адміністрації пан Віталій Коваль.

43

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору