3 Декабрь
Діяльність військових в рамках військово-патріотичного виховання молоді – це щоденна та наполеглива праця, — СІМІС ОК «Захід»
Важливо

Діяльність військових в рамках військово-патріотичного виховання молоді – це щоденна та наполеглива праця, — СІМІС ОК «Захід»

487
Мініатюра: IMG_20191202_123716

В навчальних закладах Рівного з початку грудня позаштатна групи реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді управління оперативного командування «Захід» розпочала зустрічі з учнями 10-11 класів. До лютого 2020 року заняття ″Доброго дня – моє майбутнє!″ в рамках предмету “Захист Вітчизни”, відбудуться  в кожному навчальному закладі середньої освіти міста.

1            Такі зустрічі вже проведено майже в кожному прикордонному населеному пункті області. Вони з великою зацікавленістю сприймаються учнівською молоддю, адже під час заняття розглядається багато питань, які однозначно змушують розмірковувати, шукати відповіді, бути щирим і справедливим до себе та мріяти! Розуміючи своє значення, своє місце та роль в суспільстві ми маємо всі шанси почавши з себе досягнути певних успіхів в межах держави – таким чином створивши умови для процвітання певних галузей, а згодом і масштабного розвитку всіх без винятку інститутів держави. Тим більше в історії є досить прикладів, безліч варіантів для досягнення успіху – слід наполегливо вивчати всесвітню історію, знати свою та дбати про ту історію яку ми лишаємо своїм нащадкам, дітям України.

Читайте також:  Розглядається питання переміщення Мар’їнської школи-інтерната №3, знищеної внаслідок обстрілів російськими окупантами

IMG_20191202_123709           Так в Рівненській гуманітарній гімназії №7 учні 11-х класів із задоволенням сприйняли матеріали заняття в повній міри, були активними, щирими у почуттях та обговореннях.

IMG_20191202_123716            Дякуємо за виховання учнів батькам та педагогічному колективу навчального закладу!

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору