3 Декабрь
Армія долає стереотипи! Начальник Генерального штабу-Головнокомандувач Збройних Сил України нагородив фіналістів конкурсу дитячої творчості «ЗА НАШУ СВОБОДУ»
Відео

Армія долає стереотипи! Начальник Генерального штабу-Головнокомандувач Збройних Сил України нагородив фіналістів конкурсу дитячої творчості «ЗА НАШУ СВОБОДУ»

1114
Мініатюра: 78145911_1431637793672140_3617355532685279232_o

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “ЗА НАШУ СВОБОДУ ” – це спільний проект Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Генерального штабу Збройних Сил України та Командування сухопутних військ приурочений до Дня Збройних Сил України.

У конкурсі дитячих віршів та малюнків прийняли участь понад тисячу учасників. За його результатами вдалося об’єднати всі ці, без перебільшення витвори мистецтва,  в один прекрасний збірник. Перші примірники було підписано і  урочисто вручено п’яти переможцям конкурсу, особисто Начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком. Також нагородами і почесними грамотами були відзначені співорганізатори проекту. Решту примірників буде розподілено та доставлено у військові підрозділи, які боронять Батьківщину на теренах Донеччини та Луганщини. Ці малюнки і вірші, намальовані та написані від щирого дитячого серця без сумніву розчулять та зігріють душу найсуворішого військового в найхолоднішому окопі. Цей збірник дитячої творчості виготовлений для захисників, це дяка і підтримка від наймолодших і найсвідоміших патріотів України, яка стане оберегом у кожному військовому підрозділі!

Організатори, серед яких також Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, зауважили, що подібні процеси набиратимуть обертів і надалі. Всі знають армію, як захисників, але мета даного конкурсу показати, що армія ще і надійний друг для дітей, який цінує і поважає їхні зусилля саморозвиватися та підтримувати ближніх.

Читайте також:  9 грамів «руського міра» для шестимісячного Давида

“Для того щоб створювати ідеологію, яка надихає і щоб служили не ногами, а серцем то потрібно ламати стереотипи! Дуже символічно коли армія разом з дітьми робить спільні справи, які надихають дітей на досягнення!” – зауважив директор  Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України Шкура Геннадій Анатолійович.

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Армія з народом! Єднаймося і шануймо один одного бо ми того варті!

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору