Важливо

«Допомога Схід» є одним з найефективніших гуманітарних проєктів для Донбасу

288
Мініатюра: 1

Ефективність гуманітарних проектів військових на Сході України досягається завдяки успішному поєднанню сил влади,  громади, саме військових та  благодійників – заступник начальника генерального штабу генерал-лейтенант Сергій Наєв.

2До дня Збройних сил України 65-й військовий мобільний госпіталь у м. Часів Яр отримав чергову партію цільової гуманітарної допомоги медичного призначення. Майже п’ять тон якісних медичних меблів та обладнання передано до прифронтового медичний закладу в рамках відомого стратегічного гуманітарного проекту «Допомога Схід», який у травні 2018 року було започатковано генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим на посаді Командувача об’єднаних сил, як багатопрофільну та різнопланову програму цілеспрямованих дій щодо допомоги мирним мешканцям Донецької та Луганської областей. У цьому році проект «Допомога Схід» схвалений начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Русланом Хомчаком та його проведення доручено заступнику начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенанту Сергію Наєву. Гуманітарний вантаж надійшов із Германії за дійового сприяння Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України та її керівника Леоніда Костюченка.

1Ефективність гуманітарних проектів військових на Сході України досягається завдяки успішному поєднанню сил влади,  громади, саме військових та  благодійників. У межах сфер відповідальності української армії проводиться комплекс аналітичних і практичних дій з метою максимально швидкого вивчення та вирішення нагальних проблем місцевого населення. В цій роботі відсутній формалізований підхід, це гнучкий постійно діючий процес – зазначив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв. — За останнє півріччя 2018 року в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід»  для 20 медичних закладів прифронтових населених пунктів Донецької та Луганської областей надійшло 50 тон гуманітарних вантажів медичного та іншого призначення на суму майже 9 мільйонів гривень за цінами внутрішнього ринку.

Читайте також:  Полковник Олексій Ноздрачов розповів про розвиток структури СІМІС ЗС України

photo_2019-12-07_11-21-44_(2)

photo_2019-12-07_11-21-44

photo_2019-12-06_15-15-11

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору