Важливо

Морські піхотинці відвідали благодійний концерт в Національній опері України

202
Мініатюра: 12

7 грудня за організації ГО «Спілка морських піхотинців України» спільно з шефами 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України, колективом держпідприємства «Науковий токсикологічний центр імені Л.І. Медведя МОЗ України», військовослужбовці окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України та члени їх сімей  відвідали благодійний концерт до Дня Святого Миколая за участю симфонічного оркестру «Київ-Класик» під меценатством ДП «Екогінтакс» в національній опері України м. Київ. В програмі концерту був виконаний Гімн морської піхоти України на честь морських піхотинців, військовослужбовці бригади були нагороджені відзнаками спілки.

Також була проведена екскурсія в картинній галереї ДП «Екогінтакс» з експозицією картин присвячених визначним битвам української історії.

Читайте також:  На Луганщині та Донеччині відзначили День українського добровольця

Слід зазначити, що даний захід традиційно проводиться вже не перший рік та направлений на зміцнення та розвиток традицій морської піхоти України.

1

3

4

5

6

7

9

10

11

12

 

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору