Новини

На Донбасі відбудеться національно-мистецький проект “ARTПЕРЕМИР’Я”

400
Мініатюра: 1

У період 17-20 грудня 2019 року, напередодні та безпосередньо на святковий день Святого Миколая (19/12), за сприяння заступника начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва на Донбасі заплановано проведення святкової акції під назвою: «Книжка в гості завітала – свято дітям влаштувала».

Акція «Книжка в гості завітала – свято дітям влаштувала» проводиться в рамках  національно-мистецького проекту  “ARTПЕРЕМИР’Я”.

До проведення заходів залучається лауреат міжнародних фестивалів – театр-лабораторія VIE (м. Запоріжжя) із музичною ACTIONказкою «Хоробре серце, косі очі».

Гасло акції — «Турбота про мирне і щасливе дитинство маленьких українців, дітей війни – це не обов’язок, це поклик серця».

Акцію заплановано проведення вистав у прифронтових населених пунктах Мар’їнка, Світлодарськ, Парасковіївське, Соледар, Миронівське, Красногорівка. Орієнтовна кількість дітей з міст та містечок прифронтової зони, що побачать виставу 3000.  Віковий поріг глядачів  – від 5 до 13 років.

У ході акції за підтримки видавництва «АРТ ПРЕС» буде проведено презентацію книги «Листи здалеку», офіцера ЗСУ Бориса Кутового та більш ніж 500 книг українською мовою буде передано до 130 містечкових та шкільних бібліотек населених пунктів наближених до лінії фронту.

У ході проведення святкової акції «Книжка в гості завітала – свято дітям влаштувала» передбачено проведення прес-брифінгу за участю учасників та організаторів акції у Краматорськ.

Керівник-координатор проекту «ARTПЕРЕМИР’Я» офіцер ЦВС Кутовий Борис 0687890945.
Художній керівник проекту режисер-постановник Київського національного академічного театру оперети Максим Добролюбов.

Програма проведення заходів:

17.12.19 15:00, прес-брифінг, анти кризовий медіа центр, м. Краматорськ. вул. Марата.1.

18.12.19 09:00, Будинок культури смт. Миронівський, Бахмутського району, Донецької області.

12:00, Будинок культури м. Світлодарськ, Бахмутського району, Донецької області.

19.12.19 11:00, Будинок культури м. Соледар, Бахмутського району, Донецької області.

14:00, школа-інтернат с. Парасковіївське, Бахмутського району, Донецької області.

20.12.19 10.00, Будинок культури м. Мар’їнка, Мар’їнського району, Донецької області.

14.00, Школа мистецтв, м. Красногорівка,  Мар’їнського району, Донецької області.

 

  Довідково:

Національно-мистецький проект “ARTПЕРЕМИР’Я” засновано у 2018 році  заступником начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим (на посаді Командувача Об’єднаних Сил). Нещодавно продовження проекту “ARTПЕРЕМИР’Я” схвалено начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Русланом Хомчаком та його проведення доручено генералу Сергію Наєву.

Основною ідеєю проекту є сприяння культурному відродженню української нації  та національно-культурна просвіта. Пріоритет дії проекту – діти віком від 5 до 15 років, що мешкають у населених пунктах Донецької та Луганської областей, наближених до зони зіткнення. Провідні меседжі проекту: «Діти України мусять рости українцями», «Доки говорять музи – гармати мовчать».

Проект реалізується за рахунок благодійної підтримки. У впровадженні проекту на території Донецької та Луганської областей всебічне сприяння надається  Генеральним штабом ЗСУ, командуванням Об’єднаних сил та місцевими військово-цивільними, районними державними адміністраціями.

До участі у проекту залучалися лауреат міжнародних фестивалів – театр-лабораторія VIE (м. Запоріжжя) із виставою “Малюк та Карлсон” та Чернігівський театр ляльок ім. Олександра Довженка із виставою лауреатом національної театральної премії 2018 року «Ангелик, що загубив зірку». Вистави відбулися у 12-ти населених пунктах Донецької та Луганської областей поблизу лінії розмежування: Бахмут, Торецьк, Мар’їнка, Краматорськ, Курахово, Миронівський, Попасна, Парасковіївське, Авдіївка, Лисичанськ, Соледар, Рубіжне. Спектаклі відвідало понад 7000 дітей війни, які окрім приємних вражень отримали солодкі подарунки. У грудні 2018 року в рамках проекту було проведено грандіозний оперний концерт «Опера Перемоги» у соляній шахті Соледару на глибині 188 метрів, на якому виступили  оперні солісти національних оперних театрів України у супроводі симфонічного оркестру. Цей концерт символізував об’єднання усіх прогресивних сил України заради Перемоги.

Лого ФБ

1

45074600_483356095490345_5327514259007995904_o

IMG_2107

Читайте також:  Волонтери, які прибули «Потягом Єднання», разом із капеланом відвідали військовослужбовців ЗСУ на лінії розмежування, - ОЦЦВС ОТУ "Луганськ"
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору