Важливо

Діти загиблих на Сході вінничан отримають матеріальну допомогу до Дня Святого Миколая

2253
Мініатюра: 777

За понад п’ять з половиною років війни на Сході України загинуло близько 200 уродженців і мешканців Вінниччини. Хтось із них був ще юним і не мав дітей, хтось — уже зрілим чоловіком, діти якого виросли й самі стали дорослими. Багато маленьких вінничан залишилися сиротами. Нині в області мешкають понад сто дітей, батьки яких загинули в районі проведення антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил), або померли вже після повернення зі Сходу. Держава не полишає дітей загиблих героїв і піклується про них. Так, в області діє механізм безоплатного навчання у навчальних закладах різних рівнів акредитації, а також інші соціальні гарантії.

Одна з них — можливість отримання матеріальної допомоги від держави. Цього року до Дня Святого Миколая 108 дітей загиблих і померлих ветеранів російсько-української війни Вінниччини отримають допомогу розміром у 3 тисячі гривень. Вона буде виплачена коштом обласного бюджету, голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський підписав відповідне розпорядження «Про затвердження списку дітей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, які мають право на отримання матеріальної допомоги до Дня Святого Миколая».

Читайте також:  СІМІС доставили на передову захист від ворожих очей

, Armyinform.

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору