Новини

Вітаємо з Днем Сухопутних військ України!

221
Мініатюра: 013-11

Шановні побратими та посестри!

Керівництво та особовий склад Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України щиро вітає Вас з професійним святом-Днем Сухопутних військ України!

Сьогодні особовий склад найчисельнішого виду Збройних Сил України з честю виконує свій військовий обов’язок по захисту територіальної цілісності та недоторканності кордонів держави, демонструючи вірність військовій присязі, високий бойовий вишкіл і професіоналізм. Сухопутні війська Збройних Сил України несуть найбільше навантаження та відіграють вирішальну роль у ході виконання бойових завдань операції об’єднаних сил на сході України.

Це день сильних духом, надійних і витривалих Захисників України, які незважаючи на найскладніші виклики, загрози та життєві обставини, боронять свободу і незалежність українського народу і являють собою основу бойового потенціалу Збройних Сил України.

В цей святковий день бажаємо Вам і Вашим родинам міцного і сталевого здоров’я, благополуччя і родинного затишку. Зичемо Вам виправданих життєвих цілей, постійної витримки і загартованого характеру, нехай для Вас ніколи не буде перешкод на шляху до успіху, будьте долею збережені, відважні, спритні і ніколи не втрачайте надію, впевненість і пильність.

Читайте також:  СІМІС довели що українська армія є справжнім гарантом миру та безпеки на сході України

Ми Вам дякуєм Герої,
Що мир тримаєте в спокої!

155382

Довідково: День Сухопутних військ України відзначається 12 грудня згідно з Указом Президента від 18 жовтня 1997 року № 1167/97 .

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору