Важливо

Святі Андрій і Миколай поєднали школярів Кримського і Рівного

580
Мініатюра: рIВНЕ_КОЛЕГIУМ

У день пам’яті Святого Апостола Андрія Первозванного 13 грудня відбувся надзвичайний флешмоб, участь в якому взяли учні та вчителі двох навчальних закладів Луганщини та Рівненщини, а також військовослужбовці «князівської» бригади, які боронять Україну від московської агресії.

Флешмоб був організований офіцерами цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Північ», «князівської» бригади, оперативного командування «Захід» та директорами навчально-виховних закладів.

Розпочався цей міжрегіональний флешмоб «Схід і Захід» у Кримському з відеопривітання рівненчанам, які постійно підтримують кримчан. В першу чергу прозвучали слова вдячності від директора НВК Кримська ЗОШ І-ІІІст. — ДНЗ Ірини Бугери,  учнів цього навчального закладу, військовослужбовців підрозділу, який знаходиться в Кримському. Слова вдячності землякам за підтримку прозвучали також від офіцера групи ЦВС ОТУ «Північ» підполковника Сергія Яровенка. Педагогічний та учнівський колективи Рівненський НВК «Колегіум», який очолює Петро Куделя, виступили промовою та словами підтримки наступними. Рівненські школярі привітали своїх візаві та продемонстрували зібрані для кримчан та бійців пакунки з «миколайчиками», які цього ж дня відправились на схід.

Читайте також:  Продовжуються відновлювальні роботи на магістральній електричній мережі "Михайлівка-Лисичанська", - група ЦВС «Попасна»

За постійну турботу про дітей с. Кримське подяками педагогічного та учнівського колективів Кримської загально-освітньої школи були нагороджені військовослужбовці «князівської» бригади майор Юрій Федорчук та лейтенант Анна Гринюк.

Сердечний уклін рівненчанам за їх щире серце і бажання допомогти ближнім, котрі хоча і знаходяться за 1200 кілометрів, але такі свої рідні, українські.

Щира вдячність кримчанам, які навіть у найважчі дні російської агресії залишились українськими патріотами і такими ж виховують своїх дітей.

Україна єдина! Слава Україні!

001003004005006рIВНЕ_КОЛЕГIУМ

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору