14 Декабрь
Підсумки Конференції щодо організації заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді на заході України
Важливо

Підсумки Конференції щодо організації заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді на заході України

782
Мініатюра: IMG-ba36d070aded03a550bcd7400cec79bb-V

У Рівному підбили підсумки військово-патріотичного виховання учнівської молоді у 2019 році.

За цей рік було проведено багато цікавих заходів починаючи від встановлення меморіальних знаків малого гербу України в м. Берегово Закарпатської області та с. Прикладники Зарічненського району Рівненської області і до огляду конкурсу на кращого вчителя предмету “Захисту Вітчизни” та кращий навчальний заклад в розрізі  національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Ще й досі триває акція, щодо плетіння маскувальних сіток в Волинській області.

Під час заходу військові комісари Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки доповіли про заплановані та проведені заходи щодо військово-патріотичного виховання молоді у районних територіальних центрах комплектування.

Присутні на заході представники громадських організацій, які беруть активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді також висловили свою позицію.

“Одним із проблемних питань залишається відсутність Центру національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді зазначив керівник громадської організації “Крила” Юрій Ткачук.

“Кожній нації притаманно наявність національного бойового мистецтва яке потрібно активно розвивати за допомогою підростаючого покоління” – зазначив очільник ГО “Бойовий Гопак” в Рівненській області Олег Нагородній

Також під час заходу цінним подарунком командувача оперативного командування “Захід” був відзначений заступник голови правління громадської організації “Рівненська обласна ветеранська організація Побратими”, Народний Герой України Ігор Колб, а Олександр Приймак, який всебічно підтримує підрозділи оперативного командування “Захід” отримав відзнаку командувача військ оперативного командування “Захід”,.

Читайте також:  На Харківщині пройшов чемпіонат ЗСУ зі спортивного орієнтування

Закінчуючи конференцію виконуючий обов’язки відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Захід” підполковник Андрій Рисюк  зазначив що: «Існує чимало різних поглядів на цю діяльність – але у нас є бачення Плану спільних дій на наступні роки. Дякуємо Всім за розуміння та сприяння. Скоординувавши діяльність на місцях, в районах та об’єднаних територіальних громадах ми покращимо якість військово-патріотичного виховання та зможемо збільшити як кількість проведених заходів так і охоплення учнівської молоді під час їх проведення ” – підсумував він.

IMG_20191213_111223

IMG_20191213_120513_(1)

 

IMG-b8766098eb6fb13e58b990b39575dde1

IMG-ba36d070aded03a550bcd7400cec79bb-V

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору