Новини

Збереження життя та здоров’я особового складу-пріоритет для Збройних Сил України

391
Мініатюра: DSC_3213

Людське життя безцінне, а питання збереження життя та здоров’я кожного військовослужбовця є пріоритетним для Збройних Сил України. Тому вкрай важливо, щоб підрозділи мали всі необхідні засоби надання першої невідкладної допомоги.

DSC_3218Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України продовжує співпрацю з міжнародними організаціями по підтримці медичних підрозділів. Міжнародний Комітет Червоного Хреста (ICRC) займає активну позицію з надання гуманітарної допомоги та проведення ряду організаційних заходів щодо убезпечення людського життя та здоров’я.

1В рамках цієї співпраці в медичні підрозділи Збройних Сил України було передано медичні засоби невідкладної допомоги, реанімаційні маски для штучної вентиляції легень, медичний набір для першої допомоги, турнікети (САТ), еластичні бандажі, перев’язувальний матеріал, медичні ножиці, ортопедичні шини та комірці, назофарингальні трубки, компреси та термо ковдри, тактичні ліхтарі, медичні сумки та евакуаційні ноші.

Читайте також:  Ми намагаємося полегшити життя цивільних на нашій території, - група ЦВС «Бахмут»

23 4Щиро дякуємо Міжнародному Комітету Червоного Хреста за надану допомогу та маємо надію на майбутню співпрацю!

5

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору