Новини

Відбулась протокольна зустріч CIMIC з Київською асоціацією військових аташе

430
Мініатюра: 12

20 грудня Управлінням цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України було організовано та проведено протокольну зустріч з представниками військово-дипломатичного корпусу Київської асоціації військових аташе (К.А.В.А.). На офіційному заході були присутні представники США, Великої Британії, Франції, Австрії, Литви, Румунії та Азербайджану.

1

Під час зустрічі поважних гостей було поінформовано про стан набуття спроможностей CIMIC, проведено підведення підсумків діяльності структур цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України за 2019 рік та обговорено пріоритетні завдання та перспективи розвитку на 2020 рік за напрямками діяльності. Не могли не торкнутися гострої теми безпекової ситуації на сході країни, а також оцінки цивільного середовища, координації взаємодії з державними інституціями, урядовими, не урядовими, міжнародними організаціями та громадськістю. В ході зустрічі розкрили поняття СІМІС в Україні, обговорили перспективні напрямки підготовки та навчання особового складу, взаємосумісності підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та збройних сил держав-членів Північноатлантичного альянсу.

Читайте також:  Мовчазний крик дитячих душ, - СІМІС завітали до будинку дитини

2 3 4 6 7 8 9 10 11

Маємо надію на таку ж впевнену і плідну майбутню співпрацю, як і діалог проведеної  зустрічі. На шляху до трансформації Збройних Сил України за стандартами НАТО ми щиро вдячні за допомогу та підтримку нашим країнам-партнерам!

12

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору