Новини

Справжнє свято Миколая для морської піхоти влаштували школярі Миколаєва

230
Мініатюра: 1

19 грудня 2019 року військовослужбовцям окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського справжнісіньке свято, з нагоди Дня Святого Миколая, влаштували учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 51. Святковий концерт, привітання захисників із поверненням додому линули від вдячних дітлахів і дорослих. Побажання щастя і миру, щирі посмішки і талановиті виступи не могли не розчулити навіть загартованих морських піхотинців. Щирі посмішки, гарний настрій та незабутня атмосфера свята запам’ятаються на довгі роки, а почуття що на тебе чекають у рідному місті завжди зігріватиме серце і душу. В організації та проведенні святкових заходів прийняли участь діти як початкових, так і старших класів, педагогічний та керівний склад навчального закладу, а також офіцери цивільно-військового співробітництва бригади. З привітальним словом виступив директор навчального закладу Євген Масюта, який подякував захисникам за те, що вони боронять нашу Батьківщину. Наприкінці заходу учні пригостили Захисників України смачними пирогами від Святого Миколая.

Читайте також:  28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Щиро дякуємо за цю неочікувану ініціативу, маємо надію що вона стане традицією і про День Святого Миколая в Миколаєві одного разу почує весь світ!

Слава Україні! Героям Слава!

2 3 4 5 6 7 81

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору