Важливо

В Маріуполі СІМІС взяли участь в тренінгу по захисту цивільного населення

206
Мініатюра: IMG_4137

22 грудня 2019 року у місті Маріуполь Центром з питань цивільних осіб в умовах конфлікту CIVIC та міжнародною організацією «Save the Children» було проведено тренінг на тему «Важливість захисту цивільного населення та Декларації безпеки шкіл для діяльності Збройних Сил України».

В заході взяли участь начальник об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва  міста Маріуполь, начальники груп цивільно-військового співробітництва населених пунктів Бердянське, Максимільянівка, Волноваха, координаційних груп населених пунктів Маріуполь та Велика Новосілка.  На зустрічі були обговоренні питання щодо захисту цивільного населення та дотримання Декларації безпеки шкіл.

Начальники груп цивільно-військового співробітництва мали можливість поспілкуватися з представником міжнародної неурядової організації «Save the Children» Сергієм Дьома, який впроваджує новітні методи захисту цивільного населення.

Читайте також:  Учасники проекту «Театр на Схід» зі Львівщини відвідали Волноваху

IMG_4129 IMG_4131 IMG_4132 IMG_4137 IMG_4145

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору