Важливо

Вифлеємський вогонь доправили на Луганщину

674
Мініатюра: 1

Уже одинадцятий рік поспіль Національна скаутська організація України «Пласт» розповсюджує містами і селами України Вифлеємський Вогонь миру.

24 грудня 2019 року скаути-пластуни станиці Сєвєродонецьк (НСОУ Пласт. Станиця Сєвєродонецьк) доправили Вогонь до Луганської обласної державної адміністрації, де урочисто передали його виконувачу обов’язків голови облдержадміністрації Катерині Безгинській. Свою частинку Вифлиємського вогню отримали також офіцери групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Північ». У святкові дні військовослужбовці СІМІС будуть доставляти цей вогонь підрозділам армійців, які боронять рідну землю від московських агресорів, друзям-волонтерам, та в населені пункти на лінії зіткнення.

До заходу також долучились представники Департаменту масових комунікацій , Управління молоді та спорту (Управління молоді та спорту Луганської ОДА) Луганської військово-цивільної адміністрації – обласної державної адміністрації та обласного молодіжного Центру (Луганський обласний молодіжний центр), фахівцям яких щиро вдячні за надані світлини.

Читайте також:  полковник В’ячеслав Попов про тематичний форум місії ОБСЄ

Довыдково: Цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Пластуни перейняли традицію у 1998 році і підтримують її до сьогодні. Акція спрямована на поширення ідеї патріотизму, єдності та добра.

1 2 3 4 5 6 7

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору