Новини

Малюнки на передову з Пущі-Водиці!

730
Мініатюра: DSC_00802

Дитячі малюнки завжди зігрівали душу й серце бійцям на передовій. Кожного року без виключення CIMIC доставляють ці сповнені тепла, любові і надії привітання захисникам з мирної території України в район проведення операції Об’єднаних сил.

Цього року на запрошення заступника генерального директора з виховної роботи міжнародного дитячого центру “Артек” Коника Сергія Миколайовича, офіцери Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України завітали до його юних і талановитих вихованців, від яких отримали чергову добірку малюнків всеукраїнського конкурсу “За нашу свободу” і чималу порцію радощів і позитиву.

1

Зустріч з вихованцями центру пройшла у теплій і невимушеній обстановці, військові познайомились з активними учасниками місцевих ініціатив з усієї України, в тому числі і з Донбасу, поспілкувались про важливість проведення патріотичних конкурсів, подякували за підтримку військових і пообіцяли доставити їм малюнки в найкоротші терміни протягом Новорічних і Різдвяних Свят.

2 3 4 5 6 DSC_0080278

Також заступник генерального директора з виховної роботи провів екскурсію територією міжнародного дитячого центру “Артек”, який територіально знаходиться в історичній зоні, на березі лісового озера “Сапсаїв” Пуща-Водицького лісопарку міста Києва і становить близько 73 га території. Це прекрасне місце для активного відпочинку дітей та молоді, а що найважливіше це найкраще місце для нових знайомств і культурного обміну між вихованцями центру, які приїздять сюди з різних куточків України. Тут є різноманітні художні гуртки та креативні арт-зони, на зовнішній території облаштовано чудовий скай парк, є скеледром, басейн, спортивні майданчики і навіть власна Артеківська Козацька Січ на яку, ми чомусь впевнені, нас обов’язково запросять для проведення заходів військово-патріотичного виховання.

Читайте також:  Допомога, надана представниками МКЧХ, сприятиме проведенню пошукових операцій в районі проведення АТО, - начальник відділу пошукової роботи УЦВС ЗСУ

DSC_3468DSC_3471DSC_3477 DSC_3478 DSC_3479 DSC_3494DSC_3455DSC_3459 DSC_3484 DSC_3481 DSC_3488DSC_3500

Ми щиро вдячні за підтримку і активну громадську позицію всім «артеківцям», як молодим так і дорослим без вийнятку! І нехай в знак подяки і майбутньої співпраці «фірмовий оберіг» від СІМІС захищає вас від негараздів і об’єднує всіх ваших вихованців від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня.

DSC_3448 DSC_3449

ЄДНАЙМОСЯ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

DSC_3501

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору