Новини

Вітаємо Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова з V річницею створення

607
Мініатюра: PDMSH-1024x684

Колектив Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України вітає керівництво та особовий склад Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова з V річницею створення.

Ви приклад патріотизму та любові до рідної землі, феномен громадської небайдужості та самопожертви, вмотивовані добровольці, з міцною життєвою позицією, які витрачають власний час, здоров’я та сили на благо українського народу і робите це за покликом власного серця!

Прийміть щирі вітання з ювілеєм та побажання перемоги і миру! Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, сили духу, творчого натхнення, сімейних гараздів та родинного затишку, злагоди і процвітання!

Дякуємо Вам за врятовані життя і вчасно надану кваліфіковану медичну допомогу, плідну співпрацю та взаємодію зі Збройними Силами України в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил по здійсненню заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Читайте також:  Дякуємо за допомогу

DSC_3510

Зі святом “янголи-охоронці”!

Зі святом ПДМШ!

Нехай всі біди оминають стороною, а Божа ласка завжди буде із тобою!

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору