Новини

Новорічні та Різдвяні свята чудова нагода подарувати частинку тепла тим хто цього найбільше потребує

258
Мініатюра: 5

Напередодні Нового Року офіцери об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м. Краматорськ завітали до Краматорського навчально-реабілітаційного центру «ГАЙОК». Дітки-сироти віком від 3-х до 7-ми рочків, тут як ніхто чекають на свято та увагу дорослих. З великою радістю вони зустріли гостей, розповіли їм про свої бажання, а вони у них такі прості, хтось замовляє літака, хтось спортивну машинку, а декому вдосталь простого спілкування і уваги. Неможливо передати ті почуття коли ці дітки називають тебе мамою, вони направду особливі і заслуговують на атмосферу щастя і добра, на справжнє новорічне свято!

Завітали СІМІС звичайно ж не з порожніми руками, а принесли новорічні подарунки, кольоровий папір, фарби. олівці. альбоми для малювання, які надала громадська організація «МОЛОДЬ-МАЙБУТНЄ НАЦІЇ» та Студентська академічна рада Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Щиро дякуємо всім хто долучився до новорічної акції! Подекуди для справжнього новорічного дива необхідно зовсім небагато!

Читайте також:  У Кремінній на Луганщині відбулася церемонія нагородження дипломантів Х конкурсу «Христос воскрес – і дух наш воскресає!»

З прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим!

1234м5

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору