Новини

Вітаємо з прийдешнім Новим Роком!

297
Мініатюра: DSC_3531

ДОРОГІ ДРУЗІ,

колектив Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України щиро вітає Вас з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Цей рік був багатим на події та нові знайомства, які звели нас з чудовими і справжніми людьми, на ситуації, які не залишили нікого осторонь. Він був дуже насиченим і вкрай важливим, він перевірив наше оточення і нас на міцність, і нікого не залишив без уваги. Щира вдячність та низький уклін всім тим хто залишився поруч в найскладніші моменти цього року.

Окрему вдячність хочемо висловити нашим захисникам, які зустрічатимуть новий рік на передовій. Завдяки вам ми маємо можливість спокійно зустріти його з родинами. Будьте міцні духом та невразливі тілом і знайте тут є свідомі, що цінують справжні, що чекають і небайдужі, які завжди підтримають!

Від щирого серця в новому році бажаємо всім нам миру та перемоги, як на фронті так і в головах! Бажаємо сили та натхнення в майбутніх звершеннях та прийнятих рішеннях, справжніх  і надійних друзів поруч з вами, міцного здоров’я вам і вашим рідним, нехай щастя і втіха не полишає вашого дому, а Божа ласка завжди оберігає вас і ваших близьких!

Читайте також:  Чергова група травмованих українських військових поїхала на реабілітацію до Болгарії

З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

І пам’ятайте в новому році все неодмінно буде СІМІС!

DSC_3531

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору