Новини

Сергій Наєв: «Українські військові – надійна опора цивільних лікарів Донбасу»

253
Мініатюра: dsc_5062

2 та 3 січня в районі проведення операції Об’єднаних сил у межах гуманітарної ініціативи «Допомога. Схід» українські військові доставили чергову партію допомоги медичного призначення на загальну суму 823,8 тис. гривень повідомляє Інформаційне агентство Міністерства оборони України.

Гуманітарна допомога доставлена в Попаснянську центральну районну лікарню, обласний шпиталь для ветеранів війни у Святогірську, а також до Луганської обласної клінічної лікарні у Сєвєродонецьку. Серед вантажу понад 3000 одиниць медичних розхідників, одноразових медичних інструментів і наборів, засобів гігієни для важкохворих тощо.

‒ В останні кілька років наші військові стали надійною опорою цивільним лікарям на Донеччині й Луганщині. Допомогу – гуманітарні вантажі медичного призначення – активно передаємо в лікарні, розташовані за декілька кілометрів від лінії фронту. До гуманітарної діяльності ЗС України долучилися десятки вітчизняних і міжнародних благодійних організацій, місцеві органи самоврядування, волонтери, представники великого та малого бізнесу з усієї держави, – зазначає заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

dsc_5062

У коментарі АрміяINFORM генерал-лейтенант Сергій Наєв також розповів про найближчі заходи в межах стратегічної ініціативи «Допомога Схід».

‒ На січень 2020-го заплановано передачу гуманітарної допомоги до військово-цивільних адміністрацій Красногорівки, Мар’їнки, комунальних лікувально-профілактичних установ «Мар’їнська центральна районна лікарня» і «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мар’їнської райради. А для відновлення будівель, зокрема, пошкодженого житла мирних мешканців унаслідок обстрілів російських найманців, незабаром доставлять 20 тонн будматеріалів із Бельгії, – повідомив заступник очільника ГШ ЗСУ.

Читайте також:  В Одесі відкрили інсталяцію на підтримку бранців Кремля

gumdopomoga

Нагадаємо, що стратегічна гуманітарна ініціатива «Допомога Схід» ‒ це багатопрофільна й різнопланова програма цілеспрямованої допомоги мирним мешканцям Донецької і Луганської областей. Проєкт засновано навесні 2018-го заступником начальника Генштабу ЗС України генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим, коли він був командувачем операції Об’єднаних сил. Торік цю ініціативу схвалив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак, її діяльність нині триває.

Влад Тичина
Статті:121

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:121
Коментарі
Вгору