Новини

Різдвяне свято для особливих дітей влаштували військові та волонтери у Волновасі

222
Мініатюра: Мініатюра

Серед військових та волонтерів склалась чудова Різдвяна традиція, дарувати частинку власного тепла особливим дітям в районі проведення операції Об’єднаних сил.

За спільної ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, німецького благодійного фонду “Frei Ukraine Braunschweig e.V.”, громадських організацій “Дивись серцем” та “Цивільне співробітництво” було організовано Різдвяне свято для вихованців з особливими потребами Волноваського районного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Новорічна вистава за участі чудових акторів та військових не залишила байдужими жодного юного глядача. Дитячі посмішки та радість в їх очах не могли не розчулити усіх присутніх дорослих. Діти і самі були частиною Різдвяного дійства, водили хороводи, розповідали вірші, а креативності їх костюмів позаздрив би навіть сам Дід Мороз зі Снігуронькою, які звичайно ж мали чим привітати найсміливіших учасників. З рештою ніхто не залишився без смачненьких подарунків, які для діток підготували гості з Німеччини.

1 2 3 4 5 6 7

????????????????????????????????????

9 10

Вони вже вдруге приїздили до цього реабілітаційного центру і не на словах знають потребу в укомплектуванні необхідними засобами масажного та логопедичного кабінетів. А всі ми знаємо, що мрії загадані на Різдво обов’язково здійснюються, тому вже цього року небайдужі жертводавці української діаспори в Німеччині зібрали необхідні кошти і закупили все необхідне устаткування. Маємо надію воно слугуватиме на здоров’я цим діткам і значно полегшить умови роботи фахівців реабілітаційного центру.

11

Щиро дякуємо всім небайдужим українцям, які не забувають по своє походження і про свою Батьківщину. Піклуючись про підростаюче покоління ви проявляєте турботу до ближнього свого. Чудова Різдвяна традиція, яка варта наслідування, можливо саме це бажання варто загадати цього разу…

Мініатюра

З Новим Роком і Різдвом Христовим!

Христос народився! Славімо його!

Коментарі
Вгору