Відео

Різдвяне свято для особливих дітей влаштували військові і волонтери у Волновасі

697
Мініатюра: 12

Серед військових та волонтерів склалась чудова Різдвяна традиція, дарувати частинку власного тепла особливим дітям в районі проведення операції Об’єднаних сил.

За спільної ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, німецького благодійного фонду “Frei Ukraine Braunschweig e.V.”, громадських організацій “Дивись серцем” та “Цивільне співробітництво” було організовано Різдвяне свято для вихованців з особливими потребами Волноваського районного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю (відео Олександр Кідалов).

Новорічна вистава за участі чудових акторів та військових CIMIC Volnovakha не залишила байдужими жодного юного глядача. Дитячі посмішки та радість в їх очах не могли не розчулити усіх присутніх дорослих. Діти і самі були частиною Різдвяного дійства, водили хороводи, розповідали вірші, а креативності їхніх костюмів позаздрив би навіть сам Дід Мороз зі Снігуронькою, які звичайно ж мали чим привітати найсміливіших учасників. З рештою ніхто не залишився без смачненьких подарунків, які для діток підготували гості з Німеччини.

12345678910Вони вже вдруге приїздили до цього реабілітаційного центру і не на словах знали потребу в укомплектуванні необхідними засобами масажного та логопедичного кабінетів. А всі ми знаємо, що мрії загадані на Різдво обов’язково здійснюються. Тому вже цього року небайдужі жертводавці української діаспори в Німеччині зібрали необхідні кошти і закупили все необхідне устаткування. Маємо надію воно слугуватиме на здоров’я цим діткам і значно полегшить умови роботи фахівців реабілітаційного центру.

Читайте також:  Громадяни Федеративної республіки Німеччина передали гуманітарну допомогу дітям Донеччини

11Щиро дякуємо всім небайдужим українцям, які не забувають по своє походження і про свою Батьківщину. Піклуючись про підростаюче покоління ви проявляєте турботу до ближнього свого. Чудова Різдвяна традиція, яка варта наслідування, можливо саме це бажання варто загадати цього разу…

12

З Новим Роком і Різдвом Христовим!

Христос народився! Славімо його!

Влад Тичина
Статті:121

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:121
Коментарі
Вгору