Важливо

В Україні створили безпілотний комплекс для виявлення нерозірваних боєприпасів

173
Мініатюра: dsc2196-1

Українська компанія спільно з іноземною фірмою розробили спеціальні магнітометричні датчики для безпілотника, що здатні виявляти нерозірвані боєприпаси.

Про це повідомляє Армія Інформ.

Зазначається, що датчики монтують на безпілотний літальний апарат типу «коптер», що виконує обліт ділянки місцевості на висоті 5-10 метрів і визначає не лише місця перебування вибухонебезпечних предметів, а і їх контури.

Саме фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки визначали можливості застосування безпілотника в розмінуванні місцевості.

Безпілотник безпомилково ідентифікував міни калібру 82 та 120 міліметрів з точністю до сантиметра.

При чому БПЛА здатен це робити як удень, так і вночі. Отриману інформацію можна передавати як у режимі реального часу, так і після повернення з польотного завдання.

Читайте також:  ЛИТПОЛУКРБРИГ засвоює американський досвід цивільно-військового співробітництва

Оператор може складати карту місцевості з нанесенням місць закладки мін.

Застосування таких безпілотних апаратів економить час на розвідку місцевості порівняно з працею сапера, який використовує робототехніку, підвищує точність визначення небезпечних предметів й убезпечує особовий склад від зайвої потреби ризикувати життям.

 

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору