Важливо

Дитячі малюнки всеукраїнського конкурсу «За свободу» вже прикрашають бліндажі Захисників України

572
Мініатюра: 2

Дитячі малюнки завжди зігрівали душу й серце бійцям на передовій. Кожного року без виключення CIMIC доставляють ці сповнені тепла, любові і надії привітання захисникам з мирної території України в район проведення операції Об’єднаних сил.

DSC_00802Цього року чергова добірка листів і малюнків всеукраїнського конкурсу “За нашу свободу” з міжнародного дитячого центру “Артек” була відправлена у Волноваський район Донецької області. Офіцери групи цивільно-військового співробітництва міста Волноваха в найкоротші терміни розподілили і доставили  листи і малюнки на передові позиції підрозділів Об’єднаних сил. Захисники були щиро раді вітанням з різних куточків України і з захопленням перечитували листи і роздивлялись малюнки, які тепер прикрашатимуть їхні підрозділи і нагадуватимуть їм про те, що їх чекають вдома.

Читайте також:  СІМІС Луганщини виконали свої обіцянки

2 3 4 5 6 7 8 9

Військові передають вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим в Пущу-Водицю і щиро дякують вихованцям, керівництву і персоналу міжнародного дитячого центру “Артек” за моральну підтримку і підняття бойового духу підрозділів Об’єднаних сил.

10

АРМІЯ З НАРОДОМ!

Влад Тичина
Статті:121

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:121
Коментарі
Вгору