Новини

Діти військових та діти зі сходу відвідають “Euro Camp 2020” на Закарпатті

335
Мініатюра: 6

В Україні набирає обертів неформальна освіта і виховання дітей та молоді. Одним з прекрасних місць де все це вдало реалізується і практикується є молодіжний табір “Euro Camp 2020” на Закарпатті.

На основі меморандуму  про взаємопорозуміння та співробітництво між Генеральним штабом Збройних Сил України та Всеукраїнською Громадською спілкою Громадських організацій “Конгрес національних громад України” 8 дітей з Донеччини та 3 дітей військовослужбовців Збройних Сил України отримали чудову можливість, з 10 по 15 січня відвідати “Європейський табір 2020” на еко-курорті IZKI, що на Закарпатті. Це унікальний освітній простір, основною метою якого є формування молодого покоління, спираючись на європейські цінності. Основною роботою табору є відкриття нових сторінок європейського життя, зокрема: ставлення до людини, її життя, здоров’я, родини, розвитку, індивідуальних особливостей та здібностей, почуття приватності, соціальної справедливості, поваги до основних прав і свобод людини, європейського підходу до толерантності та полікультурності, ставлення до природи, влади і релігії. На учасників табору чекатиме широкий вибір пізнавальних, творчих, проєктних активностей. Тренінги особистісного зростання, розвитку критичного, аналітичного та творчого мислення. У таборі працюватимуть воркшопи, проводитимуться інтерактивні заняття і спортивні активності.

Читайте також:  У Волноваху завітали благодійники з міста Лева (ФОТО)

Вже традиційно дітей супроводжували офіцери Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, які дорогою організували чудову екскурсію Києвом, а також відвідали разом з дітьми головну ялинку країни на Софіївській площі.

Щиро дякуємо меценатам та всім небайдужим громадянам хто прийняв участь в організації активного відпочинку для дітей та молоді за допомогу та підтримку, а учасникам акції бажаємо чудового настрою та незабутніх вражень впродовж вашого активного Євро кемпінгу!

1234567910

Влад Тичина
Статті:121

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:121
Коментарі
Вгору