Важливо

У 2020 році влада Миколаївщини приділятиме більше уваги розв’язанню проблем учасників бойових дій

2829
Мініатюра: 223625-22d77f47b0c40848d562b286f2f79c06

Торік між ветеранськими організаціями та Миколаївською обласною державною адміністрацією в рамках підписаного меморандуму було узгоджено низку питань, які потребували посилення соціального захисту учасників АТО/ООС, членів їхніх родин, членів родин загиблих у складних матеріальних та життєвих обставинах тощо.

Про це повідомляє Армія Інформ.

З початку нового року всі пункти меморандуму активно впроваджуються у життя. Найважливіші з них знайшли своє відображення у нещодавно прийнятому обласному бюджеті на 2020 рік.

По-перше, пункт щодо допомоги на відкриття власної справи розширився. Відтепер вона буде доступна як ветеранам, які тільки планують відкривати свою власну справу, так і тим, які вже цим певний час займаються та мають відповідний статус ФОП (або ТОВ).

По-друге, учасники бойових дій, члени їхніх родин або члени родин загиблих учасників бойових дій, що опинилися у складних матеріальних обставинах зможуть отримати у 2020 році певну матеріальну допомогу. Рішення щодо надання такої допомоги буде приймати спеціальна комісія за результатами обстеження ними житлових умов заявників. Також матеріальна допомога буде надаватися для медичного обслуговування, ритуальних послуг та інших випадків, з якими учасники бойових дій або їхні члени родин часто звертаються до ветеранських організацій та управлінь соцзахисту.

Читайте також:  Дітям Мар'їнського району передали патріотично-виховну літературу

По-третє, реалізація унікального проєкту «Ветераномобіль». Це мобільний офіс для учасників бойових дій, у якому будуть розміщуватися кабінет психолога, юриста та інших фахівців, які зможуть оперативно і професійно надати допомогу. Такий офіс на колесах зможе охоплювати будь-які куточки нашої області.

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору