Новини

У Рівному СІМІС розпочали цикл занять «Доброго дня, моє майбутнє!»

612
Мініатюра: IMG-d5b3d3782c4f323f2d6b8b0bed0d0019-V

Новорічні та Різдвяні свята закінчились тож учні загальноосвітніх навчальних закладів Рівного разом з військовими розпочали спільне проведення заходів національно-патріотичного та військового виховання учнівської молоді.

Так, сьогодні під час проведення занять  «Доброго дня, моє майбутнє!» з учнями 10-11 класів Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Центр надії» та Загальноосвітньої школи  №1 ім. В.Г. Короленка, підполковник Андрій Рисюк розповів про важливість захисту Батьківщини. Також до заходу залучалися курсанти Військового інституту Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка Ярослав Головко та Вероніка Кучкуда, які на даний момент проходять військову практику у відділі цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід». Під час зустрічі офіцери та курсанти щиро та відверто спілкувалися з молоддю чим викликали у неї живий інтерес до професії військового.
«Це хороша ідея проводити такі заходи для учнів. Ділитись своїми думками та сприяти набуттю патріотичного ставлення до захисту Батьківщини, усвідомленню взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю. Однозначно в майбутньому цей досвід мені знадобиться у практичний  діяльності CIMIC» — зазначив курсант Ярослав Головко.
Приємно усвідомлювати те, що молодь розуміє не тільки важливість самої професії військового, але й те, що вона багатопрофільна. Тобто, це не тільки піхотинець, артилерист чи танкіст, але й військовий юрист, журналіст, психолог, фінансист, політолог, перекладач, геодезист, аналітик-міжнародник у військовій сфері. Саме таких  фахівців готують у Військовому інституті Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка та інших військових вишах.

Читайте також:  СІМІС доправили до Сєвєродонецької школи-інтернату навчальну літературу від благодійників

IMG-d5b3d3782c4f323f2d6b8b0bed0d0019-V

IMG-d3815494a2bf6604b52021877a6bfc8b-V

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору