Новини

Щорічна благодійна акція «Свята без тата» обʼєднує українців з усього світу

597
Мініатюра: 5

Наш з вами моральний обовʼязок ніколи не забувати і не залишати поза увагою сімʼї наших захисників, які заплатили найвищу ціну за нашу з вами свободу і можливість вільно ходити по цій Богом даній землі, імʼя якій Україна!

Благодійна акція «Свята без тата» ініційована українською діаспорою Республіки Польща і вже шостий рік поспіль проводиться громадською організацією “Ініціатива Героям Майдану” Республіки Польща спільно з Управлінням цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, за безпосередньої підтримки Генерального штабу Збройних Сил України та Посольства України в Республіці Польща.

Змістом акції “Свята без тата” є, перед усім, вшанування пам’яті і подяка воїнам, які загинули або були поранені чи продовжують самовіддано захищати Неньку Україну.

В рамках цієї акції представниками ГО “Ініціатива Героям Майдану” проводиться збір подарунків по всій території Республіки Польща, з яких в подальшому формуються індивідуальні іменні подарункові набори для дітей Захисників України. Цього разу військовим було передано 369 подарункових наборів для 454 діточок.

На разі благодійний вантаж доставлений в Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України в місто Київ і в найкоротші терміни буде розподілений за напрямками і своєчасно доставлений співслужбовцями до юних адресатів.

Читайте також:  Волонтери продовжують допомагати військовим та СІМІС

Від імені керівного та особового складу структур цивільно-військового співробітництва ми щиро дякуємо українській діаспорі Республіки Польща, Австралії, Канади, США, Індії, Лівану та всім небайдужим хто не залишився осторонь і підставив плече допомоги. Дякуємо що не забуваєте і проявляєте турботу до дітей Захисників України. Маємо надію, що ваша небайдужість стане прикладом для наслідування, а ваші подарунки, як найменше змусять посміхнутися тих хто як ніхто заслуговує на щастя і турботу!

12345678910

ЄДНАЙМОСЯ, УКРАЇНЦІ, БО МИ ТОГО ВАРТІ!

Влад Тичина
Статті:119

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:119
Коментарі
Вгору