Важливо

У Рівному визначили пріоритети у національно-патріотичному та військовому вихованні молоді

2807
Мініатюра: IMG-f1374fb3a4475fd871bb346a1e43ef23-V

22 січня 2020 року у Рівному за участі керівництва Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Рівненської області, відбувся семінар на тему «Організації навчально-виховного процесу».

У семінарі також взяли участь начальник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк і курсант Військового інституту Національного університету імені Тараса Шевченка Ярослав Головко.

Так в ході семінару в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів дошкільного навчального закладу» №17 представник керівництва Управління освіти і науки виступив з доповіддю «Порядок організації національно-патріотичного та військового виховання».

В свою чергу підполковник Андрій Рисюк у своєму виступі зазначив що: «Це дуже важливо проводити заняття з національно-патріотичного та військового виховання для дітей та молоді. Їм потрібно усвідомлювати патріотичні цінності, бути спроможними дотримуватись законів та захищати права людини, бути готовими брати на себе відповідальність».

Читайте також:  Волноваським школярам розповіли про неоголошену війну в Україні
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору