29 Январь
На засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську домовилися відновити пошуки зниклих безвісти на тимчасово окупованих територіях Донбасу
Донбас

На засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську домовилися відновити пошуки зниклих безвісти на тимчасово окупованих територіях Донбасу

3776
Мініатюра: DEYaGs-XoAAHPvF

Сьогоднішня зустріч Тристоронньої контактної групи була останньою за участі Мартіна Сайдіка, який передав повноваження спеціального представника діючого глави ОБСЄ в ТКГ та в Україні Хайді Грау. ТКГ ще раз подякувала послу Сайдіку за його роботу та привітала Хайді Грау із початком її каденції на цій посаді.

Про це на своєї сторінці у ФБ повідомляє речниця представника ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер

В гуманітарній підгрупі продовжують роботу з взаємного звільнення людей, яку було успішно проведено 29 грудня 2019 року. Досягнуто домовленості щодо відновлення пошуку зниклих безвісти: до наступного засідання ТКГ в Мінську буде опрацьовано відповідні пропозиції щодо механізму організації цієї роботи за участі міжнародних організацій, в тому числі Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Під час засідання ТКГ українська сторона чітко заявила: вирішення проблем безпеки — припинення вогню, виведення збройних формувань і військової техніки, а також встановлення контролю за кордоном — є основним для виконання Мінських угод.

Читайте також:  Мешканцям селища Піски дали змогу оглянути свої будинки, - група ЦВС ОТУ "Донецьк"

— Світовий досвід врегулювання збройних конфліктів показує, що без встановлення державою контролю за своїм кордоном досягти миру неможливо, — наголосив Леонід Кучма.

Нажаль, безпекова ситуація лишається складною — з боку НЗФ ОРДЛО тривають обстріли, в тому числі снайперські, а на лінії зіткнення діють їхні диверсійно-розвідувальні групи. Домовлено продовжити роботу задля вирішення блоку безпекових питань, які є ключовими для України та світової спільноти.

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору