Важливо

Понад 20 млн грн – цьогорічний внесок херсонців на підтримку українського війська

2073
Мініатюра: infografika-vid-podatkivcziv

Від початку року платники податків Херсонської області перерахували на підтримку української армії до державного бюджету 20,2 млн грн військового збору.

Про це повідомляє  АрміяInform з посиланням на пресслужбу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

У порівнянні з торішніми надходженнями, приріст у січні 2020-го становить 2,8 млн грн.

В управлінні також повідомили, що лідерами за обсягами надходжень залишаються платники податків Херсонського управління, які сплатили 13 млн грн, або 64,4 відсотка від загальних надходжень військового збору в області.

Платники, які обслуговують Новокаховське та Генічеське управління, перерахували на підтримку ЗСУ відповідно 5,4 та 1,8 млн грн.

Податківці нагадують, що об’єкт оподаткування військовим збором визначено статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відноситься і низка інших доходів. Зокрема це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Читайте також:  У Сєвєродонецьку СІМІС привітали зі святом весни родину загиблого військового
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору