Новини

Спостерігачам ОБСЄ вкотре обмежили пересування на тимчасово окупованій території України

2253
Мініатюра: 103434-1_large

У звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 6 лютого 2020 року зафіксовано чергові випадки обмеження окупантами свободи пересування патрулів місії. Про це повідомляє пресцентр штабу операції Об’єднаних сил у Facebook.

«Представники збройних формувань Російської Федерації відмовили патрулю Місії у проїзді на тимчасово окуповану територію через блокпости біля населених пунктів Ясинувата, Верхньошироківське (кол. Октябрь) та Нова Мар’ївка. У пункті пропуску на кордоні поблизу населеного пункту Вознесенівка (кол. Червонопартизанськ) патрулю Місії було запропоновано залишити пункт пропуску»,  йдеться у повідомленні.

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін наголошує, що дії з перешкоджання виконанню представниками СММ ОБСЄ мандата Місії є неприпустимими.

Читайте також:  Іноземні радники при Міністерстві оборони та Збройних Силах України спостерігають значний прогрес у розвитку цивільно-військового співробітництва
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору