Новини

У Варшаві відзначили волонтерів за результатами благодійної акції “Свята без тата”

480
Мініатюра: IMG_E6209

9 лютого в приміщенні Українського Дому у Варшаві, Республіка Польща, відбулося урочисте зібрання учасників щорічної благодійної акції “Свята без тата”. Акція ініційована українською діаспорою Польщі і покликана підтримати дітей та родини Захисників України, які загинули чи були поранені під час виконання бойових завдань  в районі проведення АТО/ООС у Донецькій та Луганській областях, вшановуючи таким чином подвиг новітніх Героїв, які заплатили найвищу ціну за вільну і незалежну Україну.

Благодійна акція “Свята без тата” проводиться щорічно, головними її організаторами є громадська організація “Ініціатива Героям Майдану”, яка вже шостий рік поспіль об’єднує навколо себе чимало вмотивованих і милосердних українців та поляків. А цього року до акції долучились небайдужі жертводавці з Канади, Австралії, Індії та Лівану. Варто зазначити, що на території України акція проводиться за безпосередньої підтримки Збройних Сил України, духовенства, волонтерів та громадських об’єднань. Цього року всі вони взяли участь в урочистій зустрічі-підведенні підсумків по результатам проведення акції. На урочистому заході був присутній аташе з питань оборони та представники Посольства України в Республіці Польща, а також Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

Читайте також:  Харків’яни привітали дітей та військових на Донеччині з зимовими святами

b9688a31-222d-40db-858b-8ca7a5df96ceIMG_6212

Спільними зусиллями у 2020 році вдалося зібрати 161 000 польських злотих, сформувати та доставити 3 403 індивідуальних дитячих подарунків в сім’ї Захисників України.

За результатми акції колектив громадської організації “Ініціатива Героям Майдану” та його представниць Галину Андрушков та Вікторію Батрин відзначено почесними подяками заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

IMG_E6206

IMG_E6209

ЄДНАЙМОСЯ, УКРАЇНЦІ, БО МИ ТОГО ВАРТІ!

Влад Тичина
Статті:119

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:119
Коментарі
Вгору