Важливо

Депутатам профільного комітету ВРУ презентували Стратегію реінтеграції ветеранів до мирного життя

1917
Мініатюра: 85032291_2753874551358604_1645910675614072832_n

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб презентувало депутатам профільного комітету Верховної Ради стратегію реінтеграції ветеранів до мирного життя. Про це повідомляє Аrmyinform з посиланням на прес-службу Мінветеранів.

Зазначається, що вже цього року заплановано кардинально змінити принципи та стандарти надання медичних послуг. Йдеться також про запуск центру сімейної реабілітації, запровадження обов’язкового медичного огляду, створення профільних відділень з лікування наслідків контузій та залежностей.

Крім того, стратегія передбачає забезпечення ветеранів житлом завдяки різноманітним механізмам, зокрема кредитуванню та співфінансуванню.

Також цього року планують відкрити ще низку Ветеранських просторів у регіонах України, які мають стати фронт-офісами Мінветеранів на місцях.

Окремо зупинилися на питанні вшанування пам’яті ветеранів. Задля цього вже розроблено процедуру поховання захисників України (Церемоніал) та триває розробка процедури коректного сповіщення про трагедію членів сім’ї.

Читайте також:  Волонтери з Тернопільщини надали допомогу лікувальному закладу у Лисичанську

Вирішувалось питання створення центрального військового кладовища та єдиного реєстру всіх поховань українських захисників, пам’ятних дощок, пам’ятників по всій Україні.
Обговорили питання створення Єдиного реєстру ветеранів із онлайн системою Е-ветеран, а також законопроєкт щодо статусу ветеранів війни.

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору