11 Февраль
Українські військові та учасники бойових дій матимуть знижку 50% на послуги турагентства «ТourClub Сергія Вікарчука»
Новини

Українські військові та учасники бойових дій матимуть знижку 50% на послуги турагентства «ТourClub Сергія Вікарчука»

26257
Мініатюра: 3d-wallpaper-desktop-free-free-download-live-wallpapers-for-pc-009

Сергій Вікарчук «Євпаторійський» – переселенець з Криму, учасник бойових дій на сході України, а наразі ще й співзасновник та власник туристичної агенції «ТourClub Сергія Вікарчука». Для ветерана це не просто улюблена справа, а можливість популяризувати туризм серед українських захисників.

– З того часу, як мій дім окупували «рузкіє», я в стані війни та боротьби. Але якщо у 2015‒2016 роках це була участь в бойових діях у лавах Збройних Сил України, то нині моя боротьба дещо інша, та не менш важлива. Я роблю все для того, щоб наші військові, яким щоденно доводиться стикатися  з війною віч-на-віч, хоч на мить під час короткого відпочинку могли відкрити для себе інший світ, без свисту куль над головою, брудних окопів та внутрішніх переживань, ‒ говорить Сергій.

«Євпаторійський» вже  16 років працює в туристичній сфері. У Криму він працював у місцевій адміністрації, опікувався санаторно-курортним сектором міста Євпаторія. Та коли той, хто називав себе братом, виявився ницим ворогом і анексував Крим, чоловік змушений був переїхати до Києва. Сяк так облаштувавшись, Сергій приймає рішення йти до війська, бо не може спостерігати, як ворог рве на шматки Україну. Серед жахів, що хлопець побачив на війні, він зустрів і справжніх героїв, про яких пишуть у книжках. Можливо, ці знайомства не вплинули на вибір власної справи після повернення до мирного життя, але точно внесли корективи у заповітну мрію.

Читайте також:  Ми намагаємося полегшити життя цивільних на нашій території, - група ЦВС «Бахмут»

Нещодавно Сергій виграв мікрогрант і отримав можливість покращити обладнання. А ще чоловік намагається зробити мандри більш доступними для наших захисників.

‒ Ми прийняли рішення, що для військових та учасників бойових дій у нас завжди буде знижка 50% від наших послуг, якщо це не акційна пропозиція. Ми бажаємо, щоб вони розвивалися та були самодостатніми,  тому наша соціальна відповідальність – це те, що може на даному етапі зробити моя родина, ‒ розповідає «Євпаторійський».

У Сергія ще чимало планів. Свого часу він організовував прогулянки на яхті по Дніпру для дітей загиблих воїнів безкоштовно. У майбутньому він сподівається активно впроваджувати й інші проєкти, а також разом із партнерами знаходити якнайкращі умови для відпочинку та реабілітації.

Кореспондент АрміяInform

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору