12 Февраль
Міністр оборони України Андрій Загороднюк відверто розповів про закупівлі броньованих автомобілів «Козак»
Відео

Міністр оборони України Андрій Загороднюк відверто розповів про закупівлі броньованих автомобілів «Козак»

2623
Мініатюра: _rbk_295_650x410

Закупівлі, корупція, політика та журналістика.

Днями на одному з Інтернет-ресурсів вийшла публікація, в якій автор звинуватив мене у «лобіюванні» чиїхось інтересів під час забезпечення ЗС України військовою технікою.

Я завжди з повагою ставлюся до представників засобів масової інформації, намагаюся слідкувати за тим, що пишуть про Міноборони та ЗС України в пресі.

Скажу без перебільшень, для мене особисто це є таким собі індикатором ефективності моєї роботи як міністра і роботи моєї команди в цілому.

Тож, вчора запросив журналіста — автора матеріалу аби проінформувати його щодо закупівель броньованих автомобілів «Козак».

Після відповідей на його питання поцікавився фактами, на які він опирався у своїй інформації.

Але, на жаль, замість відповіді отримав тільки гучні гасла та купу емоцій.

Шкода, що конструктивної розмови у нас так і не відбулося.

Коли я йшов на цю посаду, я чітко поставив собі завдання: зробити так, аби діяльність оборонного відомства була максимально прозорою. Аби кожен на своєму місці робив свою справу чесно і професійно. Бо на власні очі бачив ситуацію, в якій опинилася армія у 2014 році.

Як міністр оборони, я впевнений, що на сьогодні реформи в Міноборони — це надважливе завдання, від якого залежить, без перебільшень, обороноздатність країни в цілому. І головне для мене — не процес, а результат.

Перше, на що звернула увагу нова команда МОУ – це система оборонних закупівель. Я мав досвід роботи у відомстві ще до того, як обійняв посаду міністра, коли у 2015 році очолював Проєктний офіс реформ. Вже тоді нам стало зрозуміло, що існуюча система закупівель є недосконалою. Саме з причини її закритості в минулі роки, українське суспільство стало свідком цілої низки корупційних скандалів, гучних затримань та взаємних звинувачень.

Читайте також:  Головний лікар Рівненського обласного клінічного центру отримав нагороду від військових за збережені життя

Тому ми прийняли рішення зробити держоборонзамовлення більш відкритим та доступним суспільству, тим самим давши можливість громадськості та ЗМІ контролювати ці процеси.

Так народився новий революційний законопроєкт про оборонні закупівлі, який невдовзі, маю надію, буде підтриманий нашими парламентарями. І вже з наступного року процедура відбудеться за новими правилами.

Відтак, аби все ж таки поставити крапку у цьому питанні та не вводити суспільство в оману, прийняв рішення звернутися до відповідних правоохоронних органів із проханням перевірити всю інформацію, викладену в авторському матеріалі щодо її достовірності.

Впевнений, що журналісти, які володіють конкретними фактами, нададуть інформацію правоохоронним органам. З результатами перевірки я ознайомлю всіх охочих і, в першу чергу, журналістів.

Завжди відкритий до співпраці, особливо в питаннях боротьби з корупцією та маніпуляціями.

Повне відео розмови додаю нижче. Відверто. Без нарізок та монтажу. Робіть висновки самі.

 

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору