Новини

Львівські волонтери та CIMIC вітають оперативне командування «Північ» з V річницею створення

274
Мініатюра: IMG_2018

Роки протистояння російському агресорові навчили справжніх українців гуртуватись і обєднуватись у спільній боротьбі проти ворога. Той хто захищає Україну зі зброєю в руках на передовій, має відчувати надійну підтримку в тилу — це запорука відмінного бойовогу духу, як підрозділа в цілому так і кожного військового особисто.

Громадський Фонд «Народна Самооборона Львівщини» с перших років війни активно підтримує українське військо. Цей чудовий колектив завзято і наполегливо виготовляє засоби для маскування в неймовірних кількостях, власноруч вяжуть теплий одяг для бійців та виготовляють обереги і хенд-мейд продукцію на підтримку Збройних Сил України.

Львівські волонтери своєю кропіткою працею допомагали багатьом з бойових підрозділв, які приймали участь в антитерористичній операції та операції Обєднаних сил по здійсненню заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Підрозділи оперативного командування «Північ» не стали виключенням, у період з 2017 по 2019 роки, ГФ «Народна Самооборона Львівщини» та ГО «Цивільне співробітництво» активно допомагали 30 окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького, 1 окремій танковій Сіверській бригаді та іншим окремим підрозділам ОК «Північ».

Напередодні V річниці створення оперативного командування «Північ» волонтерський колектив передав Командувачу ОК «Північ» генерал-майору Валерію Залужному власноруч виготовлену репродукцію ікони Пресвятої Богородиці Остробрамської, в знак пошани полеглим воїнам та оберегу всьому особового складу командування. Робота виконана Лущик Ольгою Петрівною, мамою загиблого Захисника України в бою під Зеленопіллям Лущика Віктора. Ікона Божої Матері Остробрамської традиційно зображена із півмісяцем в нижній частині, що є символічним для оперативного командування «Північ».

Читайте також:  Контрольний пункт в’їзду- виїзду «Золоте» розпочав роботу щодо пропуску громадян через лінію розмежування

Принагідно від імені Громадського Фонду «Народна Самооборона Львівщини», громадської організації «Цивільне співробітництво» та Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України вітаємо керівництво та особовий склад оперативного командування «Північ» з V річницею створення. Нехай ця реліквія оберігає Вас і вдень, і вночі, і від ворога, і від всілякого лиха. Нехай підказує рішення проблем, способи подолання перешкод і виходи зі скрутних ситуацій, направляє на істинний шлях, позбавляє від помилок, сумнівів, спокус і зваб, попереджає негаразди, небезпеки, наклепи і підступи недоброзичливців, зберігає від заздрості, пліток, прокльонів, лихого ока і злих сил.

Захід і Північ разом!

Слава Україні! Героям Слава!

PIV_1415PIV_141783800617_2721693957951743_9121506613868363776_nIMG_2018

Влад Тичина
Статті:119

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:119
Коментарі
Вгору