Національний університет водного господарства та природокористування, що розташований у Рівному, пропонує учасникам АТО/ООС та їхнім дітям безкоштовно та дистанційно отримати вищу освіту. Про це днями розповідали представники вишу у 2-й Галицькій бригаді Національної гвардії України. Серед присутніх були військовослужбовці за контрактом та офіцери.

– У 2019 році до нашого закладу вступило 327 учасників АТО/ООС і ми цим дуже пишаємось. Ми створили усі комфортні умови для навчання тих, хто захищає нашу країну. Головна «фішка» – це те, що людина може отримати вищу освіту (або другу вищу) дистанційно, спілкуючись з викладачами по інтернету. Студенти можуть отримати усі необхідні матеріали на сайті університету, – розповів працівник центру супроводу навчання військових Юрій Демянчук.

Читайте також:  Вітаємо родину генерала Олега Мікаца з народженням сина!

Університет пропонує безліч спеціальностей: від педагогічних наук, економіки, психології, теплоенергетики до транспортних технологій.

Серед присутніх з’явились бажаючи отримати вищу освіту та подали заяву на вступ. Більшість з них – офіцери, які хочуть удосконалити знання у військовій діяльності.