Новини

МКЧХ провели семінар з міжнародного права з морськими піхотинцями

196
Мініатюра: photo_2020-03-12_21-49-49

В період з 11 по 12  березня, на базі 198 навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України з офіцерами цивільно-військового співробітництва, морально-психологічного забезпечення, помічниками командирів з правової роботи, командирами підрозділів окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського ВМС ЗС України представниками Міжнародного комітету Червоного хреста в Україні провели  дводенний семінар. На семінарі обговорювали норми міжнародного гуманітарного права (МГП) та важливість їх дотримання у ході локальних військових конфліктів.

Окрім декількох лекцій, представники МКЧХ провели й спеціальний тренінг щодо застосування МГП під час планування наступальних або оборонних військових операцій у населених пунктах. Важливим етапом семінару стали практичні заняття, проведені за безпосередньої участі офіцерів Центру імітаційного моделювання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського щодо організації ведення наступальних дій та оборони, які були спрямовані на моделювання прийнятих слухачами рішень за визначеними сценаріями та вихідною обстановкою за допомогою засобу імітаційного моделювання JCATS (об’єднаний імітатор конфліктних та тактичних ситуацій), що надало можливість провести розіграш попередньо спланованих дій та оцінити дотримання слухачами норм та принципів міжнародного гуманітарного права при плануванні та застосуванні військ (сил) під час збройного конфлікту.

«Такі семінари проводяться для того, щоб кожен військовослужбовець знав вимоги Міжнародного Гуманітарного Права, його основні принципи та вмів їх використовувати» — зазначив радник МКЧХ з роботи зі Збройними Силами України та органами безпеки України Ігор Лимаренко.

Завжди варто пам’ятати про тих, хто не бере участі у бойових діях, але знаходиться у небезпечній зоні, і може постраждати. Тому, чітке дотримання норм міжнародного гуманітарного права для нас є дуже важливим.

Наприкінці заходу слухачам представники МКЧХ вручили сертифікати по пройдений курс з МГП.

1 2 3 4 5 photo_2020-03-12_21-49-49

Коментарі
Вгору