Новини

У Мар’їнці відкрили пам’ятний знак Захисникам України, які героїчно загинули при обороні міста

145
Мініатюра: 5

14 березня 2020 року, до Дня українського добровольця у місті Мар’їнка відбулося відкриття пам’ятного знака Захисникам України, які героїчно загинули при виконанні бойового завдання по обороні міста від російських загарбників.

1
Участь у заході взяли: заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак, командувач ОТУ «Схід» генерал-майор Едуард Москальов, начальник Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу Об’єднаних сил полковник Андрій Корабельський, командир 28 окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового походу полковник Максим Марченко, заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, керівник районної військової-цивільної адміністрації Євген Данилюк, військовослужбовці Збройних Сил України, а також представники духовеннства та громади міста.

2
Право відкрити пам’ятник було надано учасникам оборони міста Мар’їнка – командиру та головному старшині 28-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, після чого Ієрей Православної церкви України Отець Євгеній провів його освячення.

34
Присутні в знак пам’яті про героїчний подвиг та самопожертву поклали до підніжжя пам’ятника квіти та вшанували пам’ять загиблих Захисників України хвилиною мовчання…

5 76 8 9

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, А ЙДУТЬ НА НЕБЕСА…

Нагадаємо, що 14 березня в Україні відзначається День Добровольця. Саме цього дня 2014 року прямо з Майдану добровольці вирушили на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Перша хвиля добровольців, а їх було майже 40 добровольчих батальйонів, зробила неоцінений вклад у цілісності та незалежності України. Переважна більшість із них згодом приєднались до військових частин силових структур України.

Коментарі
Вгору