Новини

Цивільно-військове співробітництво у Бахмутському районі

208
Мініатюра: ffeb52c09f20ecdd149f3d27b5b600ab

Майже три роки Бахмутська райдержадміністрація тісно співпрацює з військовослужбовцями у вирішенні різних питань. Збройні Сили України опікуються медициною, освітою, надають допомогу у вигляді медикаментів, інструментарію, меблів. Про це повідомляється на сайті Бахмутської РДА.

ffeb52c09f20ecdd149f3d27b5b600ab

Черговий такий гуманітарний вантаж був переданий Світлодарській міській лікарні, і це не перша допомога. Офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Командування Обєднаних Сил Борис Кутовий став для району справжнім другом, він неодноразово привозив вистави з подарунками для дітей, організовував літературні зустрічі, передавав книжки підліткам та молоді.  Зустріч з головою Бахмутської РДА  Тетяною Єрохіною пройшла не тільки у спілкуванні з робочих питань, а й з нагоди видання книги Бориса Кутового «Листи здалеку». Автор подарував видання керівникові району та пообіцяв у майбутньому запросити на виставу, яку зараз готують режисери.

«Цивільне-військове співробітництво стало запорукою вирішення багатьох питань у Бахмутському районі», – зазначила під час зустрічі Тетяна Єрохіна.

Коментарі
Вгору