Новини

CIMIC завжди готові допомогти жителям прифронтових містечок та сіл Донеччини!

152
Мініатюра: 3

Військовослужбовці цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Схід» завжди готові допомогти жителям прифронтових містечок та сіл Донеччини!

Офіцери цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Схід» завжди тримають руку на пульсі проблем, які виникають у мешканців прифронтових сіл та містечок на Донеччині у смузі відповідальності угруповання. Так, днями до них звернулися мешканці Мар’їнки, які нерідко потерпають від обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації. Нехтуючи Мінськими домовленостями, окупанти зухвало продовжують обстрілювати позицій українських військ із забороненого озброєння. Час від часу снаряди дістають і до помешкань мирних жителів. Внаслідок цього – зруйновані дахи будинків, понівечені стіни та подвір’я, розпач і сльози жителів прифронтового містечка.

За словами начальника групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Схід» старшого лейтенанта Оксани Козиренко, організувати проведення ремонту дахів та вікон будівель – не є проблемою. Місцевою владою та гуманітарними організаціями вже придбані будівельні матеріали. Та виконати роботи неможливо, оскільки російсько-окупаційні війська й досі не припиняють обстрілювати домівки мирних жителів, незважаючи на режим припинення вогню. Цю інформацію і донесли до мешканців Мар’їнки офіцери цивільно-військового співробітництва ОТУ «Схід».

Жителі прифронтового населеного пункту, поспілкувавшись з офіцерами, вдячні нашим захисникам за правдиву і офіційну інформацію, адже, маючи обмежений доступ до українського радіо і телебачення, змушені користуватися чутками та пропагандистськими ЗМІ Російської Федерації.

123654Прес-група оперативно-тактичного угруповання «Схід»

Коментарі
Вгору